Actor browse options

Browse Authority record

Name Updated
Urząd Stanu Cywilnego w Nowiźnie (Neudorf Eule) 07 marzo 2018 10.55
Urząd Stanu Cywilnego w Nadolicach Wielkich (Gross Nädlitz) 05 marzo 2018 12.04
Zbiór Ksiąg Cmentarnych miasta Wrocławia 27 febbraio 2018 10.44
Minnich Johann Caspar 30 marzo 2017 06.28
Adolph Anna Maria Thecla 30 marzo 2017 06.26
Zessack Maria Josepha Clara Apollonia 30 marzo 2017 06.24
Dörich Johann Caspar Martin 30 marzo 2017 06.23
Hasse Anna Maria Elisabeth 30 marzo 2017 06.21
Assmann Johann Joseph Anton 30 marzo 2017 06.20
Fuchs Anna Maria 30 marzo 2017 06.18
Herrtramph Maria Johanna 30 marzo 2017 06.16
Hasse Maria Catharina 30 marzo 2017 06.14
Zessack Ambrosius Laurenz 27 marzo 2017 20.10
Scheuner Johann Joseph Ignatz 27 marzo 2017 20.08
Donat Anna Maria Hedwig 27 marzo 2017 20.06
Donat Maria Josepha Gertrudis 27 marzo 2017 19.57
Hübner Anton Joseph 08 gennaio 2017 07.25
Zirkel Anna Catharina 08 gennaio 2017 07.24
Kobert Maria Barbara 08 gennaio 2017 07.23
Hartmann Johanna Juliana 08 gennaio 2017 07.22
Minnich Maria Magdalena Josepha 08 gennaio 2017 07.21
Kindler Anton Franz 08 gennaio 2017 07.19
Weiner Anna Rosina 08 gennaio 2017 07.18
Heinze Ignatz Anton 08 gennaio 2017 07.17
Hedelt Maria Johanna Theresia 08 gennaio 2017 07.16
Hofmann Johann Joseph 08 gennaio 2017 07.13
Hasse Anna Maria Johanna 08 gennaio 2017 07.12
Hasse Johann Andreas 08 gennaio 2017 07.10
Bürger Anton Franz 08 gennaio 2017 07.09
Hübner Anna Maria Susanna 08 gennaio 2017 07.08
Rehnelt Maria Johanna 08 gennaio 2017 07.05
Kindler Johann Ignatz 08 gennaio 2017 07.04
Wittig Anton Ignatz 08 gennaio 2017 07.02
Hasse Johann Joseph Andreas 08 gennaio 2017 06.59
Kindler Anna Barbara Josepha 07 gennaio 2017 07.02
Gückel Anton Franz 07 gennaio 2017 07.01
Hirsch Johann Joseph Friedrich 07 gennaio 2017 07.00
Heidrich Johann Joseph 07 gennaio 2017 06.57
Heinze Anna Maria 07 gennaio 2017 06.56
Gückel Johann Joseph Anton 07 gennaio 2017 06.55
Vollprich Maria Josepha 07 gennaio 2017 06.53
Hübner Johann Michael Jacob 07 gennaio 2017 06.51
Tschorn Anna Johanna Susanna 07 gennaio 2017 06.50
Hasse Johann Joseph Peter Paul 07 gennaio 2017 06.49
Kalkmann Johann Joseph 07 gennaio 2017 06.48
Richter Maria Francisca 07 gennaio 2017 06.47
Rochner Anton Franz 07 gennaio 2017 06.46
Otte Judas Thadeus 07 gennaio 2017 06.45
Minnich Johann Joseph 07 gennaio 2017 06.43
Donat Johann Ignatz 07 gennaio 2017 06.42
Kobert Maria Johanna 07 gennaio 2017 06.41
Gückel Johann Joseph 07 gennaio 2017 06.40
Hitziger Johanna Theresia 07 gennaio 2017 06.39
Wittig Joseph Franz 07 gennaio 2017 06.37
Dörich Anna Maria 07 gennaio 2017 06.35
Zessack Anna Maria Clara 07 gennaio 2017 06.32
Zessack Johann Joseph Anton 07 gennaio 2017 06.29
Greulich Johann August 01 gennaio 2017 07.07
Hasse Anna Barbara 01 gennaio 2017 07.06
Hau Maria Theresia 01 gennaio 2017 07.04
Liebelt Johann Caspar 01 gennaio 2017 07.03
Hasse Ignatz Benedict Blasius 01 gennaio 2017 07.02
Zessack Johann Joseph Aloysius 01 gennaio 2017 07.00
Effenberg Johann Joseph Franz 01 gennaio 2017 06.55
Scheuner Anna Barbara 01 gennaio 2017 06.53
Donat Barbara Elisabeth 01 gennaio 2017 06.52
Minnich Anna Catharina Appollonia 01 gennaio 2017 06.51
Hübner Augustin Anton 01 gennaio 2017 06.45
Dörich Maria Barbara 01 gennaio 2017 06.42
Hasse Anton Bartholomeus 01 gennaio 2017 06.40
Donat Anna Barbara Thecla 31 dicembre 2016 17.44
Deutscher Anna Eleonora 31 dicembre 2016 17.42
Kindler Anna Susanna Magdalena 31 dicembre 2016 17.39
Hasse Johann Julius 31 dicembre 2016 08.00
Kindler Johann August Franz 31 dicembre 2016 07.57
Weiner Johann Michael 31 dicembre 2016 07.55
Donat Florian Johann 31 dicembre 2016 07.50
Weiner Maria Catharina Hedwig 31 dicembre 2016 07.48
Weiner Maria Clara Margarethe 31 dicembre 2016 07.44
Heidrich Anna Rosina 31 dicembre 2016 07.42
Hasse Johann Ignatz Franz 31 dicembre 2016 07.39
Vollprich Joseph Florian 31 dicembre 2016 07.36
Weiner Maria Johanna 31 dicembre 2016 07.31
Gückel Maria Josepha 31 dicembre 2016 07.29
Donat Johann Carl Laurenz 18 dicembre 2016 08.08
Otte Johann Florian Elias 18 dicembre 2016 08.06
Horeck Johann Carl 18 dicembre 2016 08.03
Heinze Johann Carl Julius 18 dicembre 2016 07.58
Donat Maria Johanna Margarethe 18 dicembre 2016 07.55
Lachmann Johanna Juliane Christiana 18 dicembre 2016 07.52
Kobert Johann Joseph Georg 17 dicembre 2016 08.49
Hammer Maria Catharina Margarethe 17 dicembre 2016 08.46
Hedelt Johann Anton Joachim 17 dicembre 2016 08.43
Wittig Elisabeth Beate 17 dicembre 2016 08.39
Lange Maria Johanna Barbara 17 dicembre 2016 08.35
Hasse Johann Ignatz Joseph 17 dicembre 2016 08.33
Borrmann Johann Anton 04 dicembre 2016 06.32
Kindler Maria Josepha 04 dicembre 2016 06.29
Minnich Maria Elisabeth Veronica 04 dicembre 2016 06.27
Kindler Johann Joseph 04 dicembre 2016 06.24
Heinze Maria Josepha Margaretha 04 dicembre 2016 06.21
Krzeneck Maria Johanna 04 dicembre 2016 06.15
Hübler Maria Johanna 03 dicembre 2016 05.58
Kindler Anna Maria Josepha 03 dicembre 2016 05.55
Hasse Maria Josepha 03 dicembre 2016 05.51
Donat Maria Josepha Clara 03 dicembre 2016 05.48
Minnich Johann August 03 dicembre 2016 05.44
Hoter Johann August Martin 03 dicembre 2016 05.42
Standesamt Gutschdorf 02 dicembre 2016 19.16
Standesamt Faulbrück 01 dicembre 2016 12.15
Standesamt Brand 30 novembre 2016 12.09
Bierbaum Maria Josepha Catharina 30 novembre 2016 06.06
Donath Johann Michael 30 novembre 2016 06.04
Hasse Maria Johanna 30 novembre 2016 06.01
Zessack Johann August 30 novembre 2016 05.58
Heinze Catharina 30 novembre 2016 05.56
Wittig Johann Joseph Florian 30 novembre 2016 05.51
Adolph Maria Johanna Thecla 30 novembre 2016 05.45
Urząd Stanu Cywilnego w Siechnicach (Tschechnitz) 29 novembre 2016 10.49
Bierbaum Johanna Rosina 27 novembre 2016 06.33
Hasse Johann Joseph August 27 novembre 2016 06.31
Gückel Johann Casper 27 novembre 2016 06.28
Heinze Johann Joseph August 27 novembre 2016 06.25
Gückel Johann Michael 27 novembre 2016 06.22
Steiner Maria Josepha Waldburge 27 novembre 2016 06.19
Scholz Johann Franz 27 novembre 2016 06.16
Otte Johann Anton 27 novembre 2016 06.13
Borrmann Catharina Christine 26 novembre 2016 06.10
Hedelt Josepha Susanna 26 novembre 2016 06.07
Minnich Maria Josepha Apollonia 26 novembre 2016 06.03
Bürger Johanna Anna Maria 26 novembre 2016 06.01
Otte Josepha Francisca Theresia 26 novembre 2016 05.58
Hampel Johann Heinrich 26 novembre 2016 05.53
Gründler Josepha Margaretha 26 novembre 2016 05.50
Dittrich Rosina Josepha 26 novembre 2016 05.47
Gückel Johann Caspar August 26 novembre 2016 05.42
Vollprich Johann Joseph August 26 novembre 2016 05.37
Urząd Stanu Cywilnego w Pomianowie Dolnym - Lubnowie (Nieder Pomsdorf - Liebenau) 24 novembre 2016 13.58
Urząd Stanu Cywilnego w Goworowie (Lauterbach) 24 novembre 2016 09.54
Urząd Stanu Cywilnego w Olesznej (Langenöls) 23 novembre 2016 11.36
Urząd Stanu Cywilnego w Mostowicach (Langenbrück) 23 novembre 2016 10.42
Urząd Stanu Cywilnego w Bożnowicach (Berzdorf) 22 novembre 2016 10.18
Urząd Stanu Cywilnego w Zakrzu (Standesamt Sackisch) 21 novembre 2016 14.02
Urząd Stanu Cywilnego w Michałkowej gmina Walim (Standesamt Michelsdorf) 21 novembre 2016 13.57
Urząd Stanu Cywilnego w Marszowicach powiat średzki (Standesamt Marschwitz) 21 novembre 2016 13.53
Urząd Stanu Cywilnego w Grabinie Śląskiej, powiat strzegomski (Standesamt Gräben) 21 novembre 2016 13.51
Urząd Stanu Cywilnego w Głowaczowie powiat strzeliński (Standesamt Creutzberg) 21 novembre 2016 13.49
Urząd Stanu Cywilnego w Chełstowie gmina Twardogóra (Standesamt Gross Schönwald) 21 novembre 2016 13.40
Urząd Stanu Cywilnego w Pełcznicy gm. Kąty Wrocławskie (Standesamt Polsnitz) 21 novembre 2016 13.15
Urząd Stanu Cywilnego w Siedlcach powiat oławski (Standesamt Zedlitz) 21 novembre 2016 12.42
Urząd Stanu Cywilnego w Grodziszowie (Rohrau) 21 novembre 2016 12.34
Urząd Stanu Cywilnego w Baumgarten (Baumgarten) 21 novembre 2016 11.31
Urząd Stanu Cywilnego w Wójcicach gmina Jelcz-Laskowice (Standesamt Steindorf) 21 novembre 2016 11.23
Urząd Stanu Cywilnego w Bogdaszowicach (Puschwitz) 21 novembre 2016 10.06
Urząd Stanu Cywilnego w Polwicy (Polwitz) 21 novembre 2016 10.02
Urząd Stanu Cywilnego w Paździornie (Pohlsdorf) 21 novembre 2016 09.59
Urząd Stanu Cywilnego w Pielaszkowicach (Pläswitz) 21 novembre 2016 09.52
Urząd Stanu Cywilnego w Stanowicach (Standesamt Stannowitz) 21 novembre 2016 09.48
Urząd Stanu Cywilnego w Gocisławiu gmina Udanin (Standesamt Bertholdsdorf) 21 novembre 2016 09.16
Standesamt Groß Kreidel 21 novembre 2016 09.14
Standesamt Groß Kniegnitz 21 novembre 2016 09.10
Standesamr Groß Kniegnitz 21 novembre 2016 09.09
Urząd Stanu Cywilnego w Bystrzycy Oławskiej 21 novembre 2016 08.29
Urząd Stanu Cywilnego w Dzikowej (Ebersdorf) 21 novembre 2016 07.57
Urząd Stanu Cywilnego w Mojęcicach (Mondschütz) 18 novembre 2016 14.16
Urząd Stanu Cywilnego w Ostrężnej (Algersdorf) 18 novembre 2016 11.20
Urząd Stanu Cywilnego w Ratowicach (Rattwitz) 18 novembre 2016 08.39
Urząd Stanu Cywilnego w Drzemlikowicach gmina Oława 17 novembre 2016 13.57
Urząd Stanu Cywilnego w Chwastnicy (Quosnitz) 17 novembre 2016 13.16
Urząd Stanu Cywilnego w Różance (Rosenthal) 17 novembre 2016 13.06
Urząd Stanu Cywilnego w Białobrzeziu (Rothschloss) 17 novembre 2016 12.57
Urząd Stanu Cywilnego w Sadowicach (Sadewitz) 17 novembre 2016 12.51
Urząd Stanu Cywilnego w Słupicach (Schlaupitz) 17 novembre 2016 12.44
Urząd Stanu Cywilnego w Laskowicach 17 novembre 2016 10.37
Urząd Stanu Cywilnego w Wałbrzychu (Waldenburg) 17 novembre 2016 10.37
Standesamt Freyhan 17 novembre 2016 10.20
Urząd Stanu Cywilnego w Goszczu 17 novembre 2016 09.26
Różni 15 novembre 2016 08.48
Szpital Wojewódzki w Budowie w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.43
Szpital Wojewódzki w Budowie w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.43
Urząd Kontroli Skarbowej w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.40
Urząd Kontroli Skarbowej w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.40
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.36
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.36
Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Jeleniej Górze z siedzibą w Lwówku Śląskim 15 novembre 2016 08.33
Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Jeleniej Górze z siedzibą w Lwówku Śląskim 15 novembre 2016 08.33
Wojewódzki Związek Rolniczych Spółdzielni Mleczarskich w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.28
Wojewódzki Związek Rolniczych Spółdzielni Mleczarskich w Jeleniej Górze 15 novembre 2016 08.28
Sudeckie Zakłady Górnicze w Gierczynie 14 novembre 2016 15.14
Sudeckie Zakłady Górnicze w Gierczynie 14 novembre 2016 15.14
Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim 14 novembre 2016 15.11
Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim 14 novembre 2016 15.11
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze 14 novembre 2016 15.05
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze 14 novembre 2016 15.05
Tadeusz Steć 14 novembre 2016 12.03
Spuścizna po Tadeuszu Steciu — przewodniku sudeckim 14 novembre 2016 12.03
Tadeusz Steć 14 novembre 2016 12.03
Mieczysław Buczyński 14 novembre 2016 11.58
Mieczysław Buczyński 14 novembre 2016 11.58
Spuścizna po Mieczysławie Buczyńskim - starszym kustoszu Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze 14 novembre 2016 11.58
Lidia Śniatycka-Olszewska 14 novembre 2016 11.55
Spuścizna po Lidii Śniatyckiej - Olszewskiej — architekcie 14 novembre 2016 11.54
Lidia Śniatycka-Olszewska 14 novembre 2016 11.54
Józef Czurka 14 novembre 2016 11.50
Spuścizna po Józefie Czurka — przewodniku karkonoskim 14 novembre 2016 11.50
Józef Czurka 14 novembre 2016 11.50
Czesław Margas 14 novembre 2016 11.46
Czesław Margas 14 novembre 2016 11.46
Edward Zych 14 novembre 2016 11.43
Edward Zych 14 novembre 2016 11.43
Terenowy Zespół Usług Projektowych w Lwówku Śląskim 14 novembre 2016 09.19
Powiatowy Inspektorat Wodnych Melioracji w Lwówku Ślaskim 14 novembre 2016 09.19
Powiatowy Inspektorat Wodnych Melioracji w Lwówku Ślaskim 14 novembre 2016 09.19
Wojewódzki Zarząd Inwestycji Rolniczych w Jeleniej Górze z siedzibą w Lwówku Śląskim 14 novembre 2016 09.19
Wojewódzki Zarząd Inwestycji Rolniczych w Jeleniej Górze z siedzibą w Lwówku Śląskim 14 novembre 2016 09.19
Kongres Liberalno-Demokratyczny w Jeleniej Górze 14 novembre 2016 08.14
Kongres Liberalno-Demokratyczny w Jeleniej Górze 14 novembre 2016 08.14
Stahr Maria Josepha Catharina 13 novembre 2016 18.52
Künzel Johann Anton Franz 13 novembre 2016 18.50
Weiner Johann Joseph 13 novembre 2016 18.47
Menzel Johann Anton 13 novembre 2016 18.45
Wittig Johann Joseph August 13 novembre 2016 18.42
Kühn Maria Johanna Hedwig 13 novembre 2016 18.40
Liebelt Anton Caspar 13 novembre 2016 18.37
Zessack Johann Michael 13 novembre 2016 18.35
Heinze Maria Josepha Johanna 13 novembre 2016 18.33
Zessack Johann Franz August 13 novembre 2016 07.30
Lange Johann August Carl 13 novembre 2016 07.27
Tipolt Johann August Bartholomäus 13 novembre 2016 07.25
Kühn Anna Rosina 13 novembre 2016 07.21
Greulich Carolina Barbara 13 novembre 2016 07.19
Kindler Maria Johanna Josepha 13 novembre 2016 07.17
Hasse Johann Joseph Anton 13 novembre 2016 07.14
Lange Johann Carl 13 novembre 2016 07.12
Hedelt Marjana Margaretha 13 novembre 2016 07.09
Rönelt Maria Johanna 13 novembre 2016 07.06
Reinhard Anna Rosina Margaretha 13 novembre 2016 07.03
Effenberg Johann Friedrich 13 novembre 2016 07.00
Donat Johann Franz Florian 13 novembre 2016 06.56
Weiner Johann August Philipp 13 novembre 2016 06.54
Hasse Johann Anton Florian 13 novembre 2016 06.51
Heidrich Johanna Beata 13 novembre 2016 06.48
Schneider Susanna Veronica 13 novembre 2016 06.45
Bierbaum Maria Johanna Margaretha 13 novembre 2016 06.43
Hübler Maria Susanna 13 novembre 2016 06.40
Gückel Johann Franz Ignatz 13 novembre 2016 06.37
Minnich Maria Johanna 13 novembre 2016 06.34
Borrmann Johann August Anton 13 novembre 2016 06.30
Bierbaum Johann Anton Andreas 13 novembre 2016 06.27
Hammer Anna Maria 13 novembre 2016 06.23
Nietschke Johann Carl Gottlieb 12 novembre 2016 07.20
Borrmann Johann Ignatz Florian 12 novembre 2016 07.18
Bierbaum Maria Josepha 12 novembre 2016 07.16
Gückel Johann Joseph Anton 12 novembre 2016 07.13
Lachmann Johanne Christiane Friederica 12 novembre 2016 07.10
Hasse Johann Joseph Ignatz 12 novembre 2016 07.08
Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Jeleniej Górze 09 novembre 2016 13.45
Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Jeleniej Górze 09 novembre 2016 13.45
Jerzy Gołaczyński 09 novembre 2016 12.17
Prezydent Miasta Jeleniej Góry w imieniu Mieszkańców Miasta 09 novembre 2016 12.14
Zbiór kart pocztowych, folderów, slajdów, zdjęć itp. wydawców z Kotliny Jeleniogórskiej 09 novembre 2016 12.09
Wydawcy z Kotliny Jeleniogórskiej 09 novembre 2016 12.09
Zbiór ksiąg kondolencyjnych 09 novembre 2016 12.01
Zbiór ksiąg kondolencyjnych 09 novembre 2016 12.01
Zdjęcia i materiały Jerzego Gołaczyńskiego - posła na Sejm RP X kadencji 09 novembre 2016 11.32
Zdjęcia i materiały Jerzego Gołaczyńskiego - posła na Sejm RP X kadencji 09 novembre 2016 11.32
Zespół Opieki Zdrowotnej w Jeleniej Górze 09 novembre 2016 10.42
Zespół Opieki Zdrowotnej w Jeleniej Górze 09 novembre 2016 10.42
Zespół Opieki Zdrowotnej w Kowarach 09 novembre 2016 10.38
Zespół Opieki Zdrowotnej w Kowarach 09 novembre 2016 10.38
Wojewódzki Szpital Zespolony w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 11.00
Wojewódzki Szpital Zespolony w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 11.00
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.57
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.57
Wojewódzki Oddział Państwowej Służby Ochrony Zabytków w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.54
Wojewódzki Oddział Państwowej Służby Ochrony Zabytków w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.54
Spuścizna po Czesławie Margasie - archiwiście i dyrektorze Archiwum Państwowego w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.41
Spuścizna po Czesławie Margasie - archiwiście i dyrektorze Archiwum Państwowego w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.41
Spuścizna Bolesława Osipika - cyklisty jeleniogórskiego 08 novembre 2016 10.29
Spuścizna Bolesława Osipika - cyklisty jeleniogórskiego 08 novembre 2016 10.29
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.11
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 10.11
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lwówku Śląskim 08 novembre 2016 10.06
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lwówku Śląskim 08 novembre 2016 10.06
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.51
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.51
Przychodnia Sportowo-Lekarska w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.47
Przychodnia Sportowo-Lekarska w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.47
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.38
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.38
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Zbiorczej Szkole Gminnej w Węglińcu 08 novembre 2016 09.31
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Zbiorczej Szkole Gminnej w Węglińcu 08 novembre 2016 09.31
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Zakładach Przemysłu Lniarskiego "Skarbków" w Mirsku 08 novembre 2016 09.25
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Zakładach Przemysłu Lniarskiego "Skarbków" w Mirsku 08 novembre 2016 09.25
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Sokołowcu 08 novembre 2016 09.16
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Sokołowcu 08 novembre 2016 09.16
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Olszyńskich Fabrykach Mebli w Olszynie 08 novembre 2016 09.12
Podstawowa Organizacja Partyjna Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Olszyńskich Fabrykach Mebli w Olszynie 08 novembre 2016 09.12
Biuro Studiów i Dokumentacji Zabytków w Jeleniej Górze 08 novembre 2016 09.06
Karkonoski Park Narodowy w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 09.01
Karkonoski Park Narodowy w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 09.01
PZWiK "WODNIK" Sp. z o.o. w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 08.44
PPWiK w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 08.44
JWP 26 ottobre 2016 08.44
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 08.44
PWiK w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 08.44
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jeleniej Górze 26 ottobre 2016 08.44
Superintendentura Landeshut 24 ottobre 2016 09.33
Superintendentura w Kamiennej Górze 24 ottobre 2016 09.33
Superintendentura Landeshut 24 ottobre 2016 09.33
Superintendentura Hirschberg 24 ottobre 2016 09.24
Superintendentura w Jeleniej Górze 24 ottobre 2016 09.24
Superintendentura Hirschberg 24 ottobre 2016 09.24
Nachlass Gräfin von Reden aus Buchwald, Kreis Hirschberg 21 ottobre 2016 15.05
Spuścizna hrabiny von Reden z Bukowca, pow. jeleniogórski 21 ottobre 2016 15.04
Gräfin von Reden aus Buchwald, Kreis Hirschberg 21 ottobre 2016 15.04
Obwodowa Komisja Wyborcza w Zawidowie 20 ottobre 2016 13.21
Obwodowa Komisja Wyborcza w Zawidowie 20 ottobre 2016 13.15
Gminna Komisja Wyborcza w Lubaniu 20 ottobre 2016 13.11
Miejska Komisja Wyborcza w Lubaniu 20 ottobre 2016 13.07
Obwodowa Komisja Wyborcza w Lubaniu 19 ottobre 2016 14.42
Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Działoszynie 19 ottobre 2016 14.33
Powiatowy Inspektorat Statystyczny w Zgorzelcu 19 ottobre 2016 14.26
Urząd Miasta i Gminy w Leśnej 19 ottobre 2016 14.13
Archiwum Państwowe we Wrocławiu Oddziałw w Lubaniu 19 ottobre 2016 13.53
Amtsgericht Lauban 19 ottobre 2016 13.32
Kościół św. Krzysztofa we Wrocławiu 19 ottobre 2016 11.26
Lubań miasto 18 ottobre 2016 13.40
Urząd Gminy w Sulikowie 18 ottobre 2016 13.32
Urząd Gminy w Osiecznicy 18 ottobre 2016 12.58
Gminna Rada Narodowa i Urząd Gminy w Zgorzelcu 18 ottobre 2016 12.54
Urząd Gminy w Bolesławcu 18 ottobre 2016 12.49
Rittergut Siebeneichen, Kreis Löwenberg 18 ottobre 2016 09.54
Rittergut Siebeneichen, Kreis Löwenberg 18 ottobre 2016 09.54
Akta majątku Dębowy Gaj, pow. lwówecki 18 ottobre 2016 09.54
CONSUL Ośrodek Doradztwa i Promocji, Spółdzielnia w Jeleniej Górze 18 ottobre 2016 09.39
CONSUL Ośrodek Doradztwa i Promocji, Spółdzielnia w Jeleniej Górze 18 ottobre 2016 09.39
Zbiór ikonograficzny po 1945 roku 18 ottobre 2016 09.22
Zbiór ikonograficzny do 1945 roku 18 ottobre 2016 09.02
Landschaftskomitee für Naturdenkmalpflege im Riesen- und Isergebirge in Hirschberg Schlesien 17 ottobre 2016 11.50
Komitet Ochrony Krajobrazu i Pomników Przyrody Karkonoszy i Gór Izerskich w Jeleniej Górze 17 ottobre 2016 11.50
Landschaftskomitee für Naturdenkmalpflege im Riesen- und Isergebirge in Hirschberg Schlesien 17 ottobre 2016 11.50
Akta notariusza K. Giebelhausena w Mirsku 17 ottobre 2016 11.33
Notariusz K. Giebelhausen z Mirska 17 ottobre 2016 11.33
Gminna Rada Narodowa w Bolesławcu 14 ottobre 2016 08.52
Urząd Gminy w Olszynie 14 ottobre 2016 08.30
Urząd Gminy w Lubaniu 14 ottobre 2016 08.08
Urząd Miasta w Lubaniu 13 ottobre 2016 23.11
Powiatowy Związek Kółek Rolniczych w Lubaniu 13 ottobre 2016 12.11
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. Oddział Regionalny we Wrocławiu 13 ottobre 2016 11.37
Powiatowy Związek Kółek Rolniczych w Bolesławcu 13 ottobre 2016 09.09
Zakłady Odlewnicze "ALWRO" we Wrocławiu 13 ottobre 2016 09.09
Powiatowy Inspektorat Statystyczny w Lubaniu 12 ottobre 2016 23.39
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Bogatyni 12 ottobre 2016 11.08
Parafia Ewangelicka w Bogatyni 12 ottobre 2016 10.32
Powiatowy Inspektorat Statystyczny w Bolesławcu 11 ottobre 2016 14.27
Amtsgericht Reichenau 11 ottobre 2016 10.53
Amtsgericht Friedeberg 11 ottobre 2016 10.38
Sąd Obwodowy w Mirsku 11 ottobre 2016 10.38
Amtsgericht Friedeberg 11 ottobre 2016 10.30
Josephinennhütte Aktiengesellschaft Kristalglaswerke Schreiberhau 11 ottobre 2016 10.19
Josephinennhütte Aktiengesellschaft Kristalglaswerke Schreiberhau 11 ottobre 2016 10.19
Huta Szkła Kryształowego "Józefina" Spółka Akcyjna w Szklarskiej Porębie 11 ottobre 2016 10.19
Prezydium Powiatowej Rady narodowej w Zgorzelcu 11 ottobre 2016 10.09
Evangelische Schule in Ludwigsdorf, Kr. Schönau 11 ottobre 2016 10.06
Volksschule in Ludwigsdorf, Kr. Schönau 11 ottobre 2016 10.06
Szkoła Ewangelicka w Chrośnicy, pow. Świerzawa 11 ottobre 2016 10.06
Evangelische Schule in Ludwigsdorf, Kr. Schönau 11 ottobre 2016 10.06
Huta Szkła Kryształowego Spółka z o.o. w Jeleniej Górze 10 ottobre 2016 15.01
Kristallglaswerk G.m.b.H. Hirschberg 10 ottobre 2016 15.01
Kristallglaswerk G.m.b.H. Hirschberg 10 ottobre 2016 15.01
Standesamt Seifershau 10 ottobre 2016 14.48
Urząd Stanu Cywilnego Stara Kamienica II (Kopaniec) 10 ottobre 2016 14.48
Standesamt Alt Kemnitz II (Seifershau) 10 ottobre 2016 14.48
Kolekcja dokumentów z Muzeum w Jeleniej Górze 10 ottobre 2016 14.21
Kolekcja dokumentów 06 ottobre 2016 10.01
Standesamt Voigtsdorf 06 ottobre 2016 09.48
Standesamt Voigtsdorf 06 ottobre 2016 09.48
Urząd Stanu Cywilnego Wójtowa 06 ottobre 2016 09.45
Standesamt Ullersdorf 06 ottobre 2016 09.33
Standesamt Ullersdorf 06 ottobre 2016 09.33
Urząd Stanu Cywilnego Ulanowice 06 ottobre 2016 09.33
Standesamt Schömberg 05 ottobre 2016 13.05
Standesamt Schömberg 05 ottobre 2016 13.05
Standesamt Schömberg 05 ottobre 2016 13.05
Urząd Stanu Cywilnego Chełmsko Śląskie 05 ottobre 2016 13.02
Standesamt Nieder Blasdorf 05 ottobre 2016 12.31
Standesamt Nieder Blasdorf 05 ottobre 2016 12.31
Urząd Stanu Cywilnego Błażkowa 05 ottobre 2016 12.30
Standesamt Liebau 05 ottobre 2016 12.20
Standesamt Liebau 05 ottobre 2016 12.20
Standesamt Liebau 05 ottobre 2016 12.20
Standesamt Liebau 05 ottobre 2016 12.20
Urząd Stanu Cywilnego Lubawka 05 ottobre 2016 12.19
Standesamt Buchwald 05 ottobre 2016 12.11
Standesamt Buchwald 05 ottobre 2016 12.11
Urząd Stanu Cywilnego Bukówka 05 ottobre 2016 12.05
Standesamt Albendorf 04 ottobre 2016 10.10
Standesamt Albendorf 04 ottobre 2016 10.10
Standesamt Albendorf 04 ottobre 2016 10.09
Standesamt Albendorf 04 ottobre 2016 10.09
Urząd Stanu Cywilnego Okrzeszyn 04 ottobre 2016 10.08
Standesamt Kunzendorf–Gräflich 04 ottobre 2016 09.55
Standesamt Kunzendorf–Gräflich 04 ottobre 2016 09.55
Urząd Stanu Cywilnego Proszowa 04 ottobre 2016 09.53
Standesamt Welkersdorf 04 ottobre 2016 09.44
Standesamt Welkersdorf 04 ottobre 2016 09.44
Urząd Stanu Cywilnego Rząsiny 04 ottobre 2016 09.42
Standesamt Ullersdorf] 04 ottobre 2016 09.33
Standesamt Ullersdorf] 04 ottobre 2016 09.33
Urząd Stanu Cywilnego Wojciechów 04 ottobre 2016 09.33
Standesamt Schosdorf 04 ottobre 2016 09.21
Standesamt Schosdorf 04 ottobre 2016 09.21
Urząd Stanu Cywilnego Ubocze 04 ottobre 2016 09.21
Standesamt Neundorf Gräflich 04 ottobre 2016 09.13
Standesamt Neundorf Gräflich 04 ottobre 2016 09.13
Urząd Stanu Cywilnego Proszówka 04 ottobre 2016 09.10
Standesamt Liebenthal 03 ottobre 2016 11.42
Standesamt Liebenthal 03 ottobre 2016 11.42
Urząd Stanu Cywilnego Lubomierz 03 ottobre 2016 11.40
Standesamt Langwasser 03 ottobre 2016 10.50
Standesamt Langwasser 03 ottobre 2016 10.50
Urząd Stanu Cywilnego Chmieleń 03 ottobre 2016 10.50
Standesamt Krummöls 03 ottobre 2016 10.42
Standesamt Krummöls 03 ottobre 2016 10.42
Urząd Stanu Cywilnego Oleszna Podgórska 03 ottobre 2016 10.42
Standesamt Klein Röhrsdorf 03 ottobre 2016 09.14
Urząd Stanu Cywilnego Golejów 03 ottobre 2016 09.10
Standesamt Klein Röhrsdorf 03 ottobre 2016 09.10
Standesamt Klein Neundorf 30 settembre 2016 11.00
Urząd Stanu Cywilnego Wolbromów 30 settembre 2016 11.00
Standesamt Klein Neundorf 30 settembre 2016 11.00
Standesamt Gross Stöckigt 30 settembre 2016 10.52
Urząd Stanu Cywilnego Krzewie Wielkie 30 settembre 2016 10.52
Standesamt Gross Stöckigt 30 settembre 2016 10.52
Urząd Stanu Cywilnego Gryfów Śląski 30 settembre 2016 10.44
Standesamt Greiffenberg 30 settembre 2016 10.44
Standesamt Greiffenberg 30 settembre 2016 10.44
Urząd Stanu Cywilnego Szklarska Poręba 28 settembre 2016 14.55
Standesamt Schreiberhau 28 settembre 2016 14.55
Standesamt Schreiberhau 28 settembre 2016 14.55
Urząd Stanu Cywilnego Sosnówka 28 settembre 2016 14.48
Standesamt Seidorf 28 settembre 2016 14.48
Standesamt Seidorf 28 settembre 2016 14.48
Standesamt Gebirgsbauden 28 settembre 2016 14.40
Standesamt Gebirgsbauden 28 settembre 2016 14.40
Urząd Stanu Cywilnego Karpacz Górny 28 settembre 2016 14.40
Urząd Stanu Cywilnego Budziska 28 settembre 2016 14.40
Standesamt Arnsdorf 28 settembre 2016 14.30
Urząd Stanu Cywilnego Miłków 28 settembre 2016 14.30
Standesamt Arnsdorf 28 settembre 2016 13.48
Związek Architektów Niemieckich, Bracia Albert, Architekci w Jeleniej Górze 27 settembre 2016 11.36
Gebrüder Albert, Hirschberg, Architekten BDA 27 settembre 2016 11.36
Gebrüder Albert, Hirschberg, Architekten BDA 27 settembre 2016 11.36
Standesamt Kreppelhof 27 settembre 2016 11.08
Urząd Stanu Cywilnego Grodztwo 27 settembre 2016 11.08
Standesamt Kreppelhof 27 settembre 2016 11.08
Standesamt Flachenseiffen 27 settembre 2016 10.58
Standesamt Flachenseiffen 27 settembre 2016 10.58
Urząd Stanu Cywilnego Płoszczyna 27 settembre 2016 10.58
Urząd Stanu Cywilnego Jeżów Sudecki 27 settembre 2016 10.49
Standesamt Grunau 27 settembre 2016 10.49
Standesamt Grunau 27 settembre 2016 10.48
Standesamt Wiesenthal 27 settembre 2016 10.38
Urzad Stanu Cywilnego Bystrzyca 27 settembre 2016 10.38
Standesamt Wiesenthal 27 settembre 2016 10.38
Urząd Stanu Cywilnego Nielestno 26 settembre 2016 11.00
Standesamt Waltersdorf 26 settembre 2016 10.58
Standesamt Tschischdorf 26 settembre 2016 10.50
Urząd Stanu Cywilnego Strzyżowiec 26 settembre 2016 10.50
Standesamt Tschischdorf 26 settembre 2016 10.47
Urząd Stanu Cywilnego Bełczyna 26 settembre 2016 10.42
Standesamt Süssenbach 26 settembre 2016 10.42
Standesamt Süssenbach 26 settembre 2016 10.42
Standesamt Schiefer 26 settembre 2016 10.35
Urząd Stanu Cywilnego Łupki 26 settembre 2016 10.35
Standesamt Schiefer 26 settembre 2016 10.35
Standesamt Mauer 26 settembre 2016 10.28
Urząd Stanu Cywilnego Pilchowice 26 settembre 2016 10.28
Standesamt Mauer 26 settembre 2016 10.28
Urząd Stanu Cywilnego Wleń 23 settembre 2016 11.16
Standesamt Lähn 23 settembre 2016 11.15
Standesamt Lähn 23 settembre 2016 11.15
Urząd Stanu Cywilnego Czernica 23 settembre 2016 11.06
Standesamt Langenau 23 settembre 2016 11.06
Standesamt Langenau 23 settembre 2016 11.06
Standesamt Kleppelsdorf 23 settembre 2016 10.55
Urząd Stanu Cywilnego Gościradz 23 settembre 2016 10.55
Standesamt Kleppelsdorf 23 settembre 2016 10.55
Karl Friedrich Wilhelm Wander 23 settembre 2016 09.26
Spuścizna Karla Friedricha Wilhelma Wandera, śląskiego nauczyciela i publicysty 23 settembre 2016 09.26
Urząd Stanu Cywilnego Sobota 23 settembre 2016 09.14
Standesamt Zobten am Bober 23 settembre 2016 09.14
Standesamt Zobten am Bober 23 settembre 2016 09.14
Urząd Stanu Cywilnego Sobota 23 settembre 2016 09.14
Standesamt Zobten am Bober 23 settembre 2016 09.11
Standesamt Plagwitz 23 settembre 2016 09.04
Urząd Stanu Cywilnego Płakowice 23 settembre 2016 09.04
Standesamt Plagwitz 23 settembre 2016 09.04
Standesamt Siebeneichen 22 settembre 2016 15.08
Results 1 to 500 of 55348
results per page

Dofinansowano ze środków PW Kultura+